Logman (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Close
ps: تړل
