Logman (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Location
ro: Locația

en: Severity
ro: Gravitate

en: Watchdog
ro: Monitorizare

en: Method
ro: Metodă

en: Referrer
ro: Referință

en: Close
ro: Închideți

en: Referer
ro: Sursa

en: HTTP method
ro: metodă HTTP
