Logman (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Watchdog
ru: Журнал

en: Method
ru: Метод

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Close
ru: Закрыть

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: No matches found.
ru: Соответствий не найдено.

en: Referer
ru: Источник

en: HTTP method
ru: HTTP-метод
