Logman (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde
