Logman (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Location
ta: இடம்
