Logman (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: Close
th: ปิด
