Logman (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Method
vi: Phương thức

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Close
vi: Đóng

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Referer
vi: Tham chiếu
