Logman (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Watchdog
af: Waghond

en: Method
af: Metode

en: Referrer
af: Verwyser
