Logman (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ
