Logman (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Close
az: Bağlı

en: Referer
az: Referen
