Logman (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Referrer
bg: URL референт

en: Hours
bg: Часове
