Logman (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: To
bn: বরাবর

en: Location
bn: অবস্থান
