Logman (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask
