Logman (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Method
ca: Mètode

en: Referrer
ca: Referència

en: Close
ca: Tanca

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: No matches found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Referer
ca: Referència

en: HTTP method
ca: Mètode HTTP
