Logman (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Method
cs: Metoda

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Close
cs: Zavřít

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Referer
cs: Odkazující stránka
