Logman (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Method
cy: Dull

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: Close
cy: Yn agos
