Logman (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Watchdog
da: Hændelseslog

en: Method
da: Metode

en: Referrer
da: Henviser

en: Close
da: Luk

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Referer
da: Henviser

en: HTTP method
da: HTTP metode
