Logman (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Method
el: Μέθοδος

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες
