Logman (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Method
eu: Metodoa

en: Close
eu: Itxi

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak
