Logman (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیام

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Method
fa: روش

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Close
fa: بستن

en: Hours
fa: ساعت
