Logman (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Watchdog
fi: Vahtikoira

en: Method
fi: Tapa

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Close
fi: Sulje

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: 200
fi: 150

en: Referer
fi: Viittaaja
