Logman (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Development
fr: Développement

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Method
fr: Méthode

en: Referrer
fr: Référent

en: Close
fr: Fermer

en: Days
fr: Jours

en: Hours
fr: Heures

en: No matches found.
fr: Aucune correspondance n'est trouvée.

en: Referer
fr: Référent

en: HTTP method
fr: Méthode HTTP
