Logman (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Method
gl: Método

en: Referrer
gl: Referente

en: Close
gl: Pechar
