Logman (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Close
gu: બંધ
