Logman (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Message
hi: संदेश

en: URL
hi: यूआरएल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Method
hi: तरीका

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Close
hi: बंद करे
