Logman (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Method
hr: Metoda

en: Referrer
hr: Dovoditelj
