Logman (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Severity
ht: Severite
