Logman (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: URL
hu: Webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Method
hu: Mód

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Close
hu: Bezár

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Log Type
hu: Naplótípus

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Wid
hu: Azonosító

en: HTTP method
hu: HTTP módszer
