Logman (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն
