Logman (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Method
it: Metodo

en: Close
it: Chiudi

en: Days
it: Giorni

en: Hours
it: Ore

en: Referer
it: Referente

en: HTTP method
it: Metodo HTTP
