Logman (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: To
jv: Marang

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Method
jv: Metode

en: Referrer
jv: Dirujuk nang
