Logman (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Method
ka: მეთოდი
