Logman (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Close
km: បិទ
