Logman (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು
