Logman (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری
