Logman (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Method
lt: Būdas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos
