Logman (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
