Logman (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Severity
ml: തീവ്രത
