Logman (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Method
oc: Metòde

en: Referrer
oc: Referent

en: Close
oc: Tampar

en: Days
oc: Jorns
