Logman (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг
