Logman (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Method
pl: Metoda

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Close
pl: Zamknij

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Referer
pl: Odwołujący

en: HTTP method
pl: Metoda HTTP
