Logman (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Method
pt: Método

en: Referrer
pt: Referência

en: Close
pt: Fechar

en: Days
pt: Dias

en: Hours
pt: Horas

en: Referer
pt: Referenciador

en: HTTP method
pt: Método HTTP
