Logman (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල
