Logman (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Method
sk: Metóda

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny
