Logman (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Referrer
sq: Referues
