Logman (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник
