Logman (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Close
te: మూసివేయి
