Logman (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Method
tr: Yöntem

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Close
tr: Kapat

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: HTTP method
tr: HTTP yöntemi
