Logman (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Close
ug: يېپىش

en: No matches found.
ug: ماس كېلىدىغىنى تېپىلمىدى.
