Logman (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: URL
uk: URL-адреса

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Method
uk: Спосіб

en: Referrer
uk: Джерело

en: Close
uk: Закрити

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: No matches found.
uk: Не знайдено відповідників.

en: DELETE
uk: ВИДАЛИТИ

en: DateTime
uk: Дата і час

en: Referer
uk: Джерело

en: HTTP method
uk: HTTP-метод
